Oko za oko

Alpress - 2014
ISBN: 978-80-7466-413-7

Alpress (2014) 978-80-7466-413-7 300
Alpress (2010) 978-80-7362-782-9 300

Newyorská policistka Lauren žije spokojeným životem, dokud nespatří svého muže Paula vcházet do hotelu s půvabnou blondýnou. Rozhodne se mu nevěru oplatit a nechá se svést pohledným kolegou, který jí už dlouho nadbíhal. Měla to být jen taková vykalkulovaná odveta, žádné city, ale Laurenina noc chladné vášně se promění v tu nejhorší noční můru... (Založil/a: lera)

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

Elleyne
  8. 2. 2015, 20:16
U téhle knihy mi to prostě nedalo a musela jsem jí dočíst, dokud jsem nešla spát. každá kapitola mě nutila pokračovat, abych věděla, jak to dopadne. Bylo to hodně napínavé.
Susan94
  24. 7. 2016, 15:49
Úplný začátek mi přišel jako 50 odstínů šedi zase trošku jinak.... takhle by detektivka neměla být úplně napsaná, od tohoto autora dám ještě šanci jeho knize "A pavouk přichází". Doufám, že mě knížka osloví více.
helapicaso
  13. 11. 2013, 20:56
Tato kniha mi přišla poněkud jiná. Psal jí muž ale vžíval se do postavy ženy. A přiznám se, moc mu to nešlo. Námět velice dobrý. Ale jinak docela červená knihovna.... Muž nemůže psát intimní zpověď ženy.... A ten konec byl opravdu moc ...no podivnej.
andrii
  28. 7. 2013, 10:44
S každou stránkou napětí roste, není nouze o řadu překvapivých a šokujících zvratů. Závěrečné rozuzlení a pointa onoho tajemství vám vyrazí dech. Nikdo není takový, jak se na první pohled zdá být. Vřele doporučuji a nevěřte mužům. :-)
sheinee
  10. 1. 2012, 21:25
Kniha mě opravdu strhla, s nadšením jsem hltala stránku za stránkou. Bohužel však s blížícím se koncem mě děj přišel už příliš přitažený za vlasy a to kazí celkový dojem z této knihy. Za přečtení však určitě stojí. Momentálně uvažuji zda si od tohoto autora nepřečíst ještě nějakou knihu pro porovnání.