Armády nesmrtelných

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Triton - 2006
ISBN: 80-7254-748-8

Triton (2006) 80-7254-748-8 119

Rabbi Löw, stvořitel Golema, je jeden z nejmocnějších mágů světa. I jemu však přijde vhod zásah Agentury provedený doslova v poslední chvíli. Čaroděj je sice zachráněn a přenesen do švýcarského technologického ústředí E.F., ale jednu věc se zachránit nepodařilo: zázračný šém oživující neživou hmotu a probouzející tak síly, nad kterými zůstává smrtelníkům rozum stát...
A právě na šém už čekají tisíce terakotových válečníků v hrobce Prvního císaře čínské říše. Je těžké, možná nemožné zničit odpoutaná monstra - hliněné armády postupují Evropou a obléhají Prahu. JFK se svými přáteli opět musí vynaložit veškeré úsilí a důvtip, aby udrželi rovnováhu paralelních světů.
A ochránili náš vlastní, ten, který si musíme zasloužit. (Založil/a: StOs)

Miroslav Žamboch Miroslav Žamboch
*13.01.1972

Jiří Walker Procházka Jiří Walker Procházka
*18.08.1959

LuciusWlk
  18. 6. 2012, 5:50
Nápad dobrý, příběh má svižné tempo, ale pořád mi nějak nesedí humor JFK, který musí být všudypřítomný a často pateticky otravný.
Lukin
  6. 7. 2014, 13:39
Dily psane panem Zambochem jsou vzdy skvele. Ty v nichz je hlavnim autorem (jestli jsem jejich kooperaci pochopil spravne) pan Prochazka jsou na me moc. Neni krve bez ohne jsem precetl se sebezparenim a Armadu nesmrtelnych jsem odlozil po trech prectenych stranach.
Za me osobne des bes :(
A.N.
  21. 9. 2012, 20:16
Nemůžu si pomoct, ale agent Kovář mě moc nechytnul ani v tomto díle. Některé rádoby vtipné hlášky už mi začínají jít na nervy, obzvláště narážky na akční filmy a podobně. S touto knihou se serií končím, jsou pro mě daleko zajímavější knihy, které stojí za přečtení.
Sagal
  17. 1. 2011, 22:37
Popis knihy již dobře.-)
Ano, ano, ano, tohle můžu. Má to vše, co jsem si od toho slibovala. Výhodou je, že ač člověk nezná předchozí knihy série, nebude se strácet (a pokud ano, tak velmi maličko). Velmi jsem ocenila nápad s šémem a prohlídku CERNu.
kuburumba
  9. 5. 2010, 19:15
Špatně umístěný popis knihy, jak jste si jistě všimli - patří to, jak je z textu patné, ke Ken Wood a perly královny Maub od Jiřího W. Procházky.
Armády nesmrtelných jsou fajn, normálka další pokračování JFK.