Bráchové a jiné katastrofy

Bráchové a jiné katastrofy Originální název: Wie man Brüder in Frösche verwandelt
Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Fragment - 2004
ISBN: 80-7200-887-0

Fragment (2004) 80-7200-887-0 136

Dvě vypečené sestry, Tinka a Lissi mají dva ještě horší bratry - Franka a Stana, kteří nevynechají jedinou příležitost, aby je dokázali pořádně naštvat. Nemine den, aby jim nevyvedli nějaký podařený kousek, ať už jsou to práskací kuličky pod kobercem nebo tělové mléko nalité do lahve od šamponu. Zkrátka nikdy si před nimi nejsou jisté. Lissi a Tinka jim přísahají pomstu! Nakonec nejsou přece čarodějnice jen tak pro nic za nic... (Založil/a: Petko92)

Thomas Brezina Thomas Brezina
*30.01.1963

Tiwala
  30. 9. 2012, 22:51
Tenhle díl byl také vydařený. Celkem se shoduji z předchozím komentářem. Taky jsem dostala jednu těchto knih ke svým 14 narozeninám a už mě to nebavilo. Když mi bylo ale 10 - 11 byly to pro mě jedny z těch nejlepších knížek. Škoda jen, že jsem je měla přečtené asi za 3 hodiny.
Wiktoria
  8. 8. 2011, 17:43
Když mi bylo asi tak deset, tak mě tyto knížky bavily. Ve čtrnácti jsem si koupila pokračování a už nic moc. Dneska bych to přečtla jedině, kdybych to předčítala mladší sestře (kterou nemám =D - takže nečetla).
Ale když beru v úvahu, pro jakou věkovou kategorii jsou knihy určeny, hodnotím větším počtem *. V tomto případě 65%.