Jízda na vlně aneb co mě naučili koně

Originální název: Horses Don't Lie - The Magic of Horse Whispering

Rybka Publishers - 2004
ISBN: 80-86182-82-7

Rybka Publishers (2004) 80-86182-82-7 168

Chris Irwin, nejznámější kanadský "zaříkávač koní" a profesionální trenér, strávil na koňském hřbetě a při práci s koňmi více než 20 let svého života. V této knize předává své bohaté zkušenosti všem milovníkům jezdectví formou inspirativních a praktických rad, postřehůa a příkladů. Seznámí vás s vlastní metodou tzv. nerezistenčního, tedy nenásilného výcviku koní, prozradí vám tajemství komunikace s koňmi, umění naslouchat a citlivě, avšak účinně koně ovládat (Založil/a: jointtek)

Chris Irwin Chris Irwin
*27.06.1942

AngelaS
  18. 8. 2014, 21:13
Koňáci kteří berou ohledy na různé formy přirozené komunikace se zde určitě najdou. Kniha je velmi čtivá, první polovina plná informací a hezkých přirovnání, ale ke konci už se mi zdálo že se autor snaží načít co nejvíc témat na pár stránkách a vlastně tam není nic vysvětleno pořádně. Další věc je, že se neustále opakují ty samé výroky, opakování je sice třeba, ale nic se nemá přehánět.