Snowboarďáci

Snowboarďáci Originální název: Snowboarďáci

Formát - 2004
ISBN: 80-86718-43-3

Formát (2004) 80-86718-43-3 205

Na motivy scénáře filmu, který ovládl česká kina po řadu týdnů vznikla kniha o vzrušení, lásce a snowboardu. Hlavní hrdiny, Rendyho a Jáchyma, na horách nečekají jen bláznivé vyjížďky na prkně, ale také první lásky. O atraktivní snowboarďačky se však nezajímají sami. (Založil/a: jointtek)

Bloodym
  16. 12. 2013, 20:27
Ve čtrnácti letech mi přišel zábavný film. Ale ani tehdy jsem nemohla překousnout tuto knihu, která mě nudila a stojí za starou bačkoru. Rychle putovala do antiku.
moonchild
  21. 10. 2013, 16:41
Mi se náhodou kniha líbila.Nevím,co proti ní máte.Mi se více líbila jak film.Mádla a toho druhého moc nemusím.
Anett
  18. 2. 2012, 16:37
Čtení téhle knížky byla ztráta času. Divím se sama sobě, že jsem ji dočetla až do konce. I když film není taky nic moc, oproti knížce je to veledílo.
kajas1993
  21. 8. 2012, 11:49
Jeden z mála případů, kdy je film lepší než knížka. I když tady vlastně nejdřív vznikl film... zkrátka žádná sláva.
Skamasi
  27. 7. 2011, 3:50
Obvykle platí, že kniha je lepší než film. Ovšem ne v tomto případě, kdy je tomu spíše naopak. Především textová úprava, která snad ani neprošla korekturou a obsahuje tolik chyb, že si musíte občas slova jenom domýšlet. Fotografie z natáčení a další bonusy které kniha obsahuje už to bohužel nezachrání. Svůj účel ukojení fanoušků čerstvě natočeného filmu ale asi splnila dobře.