Zabij a zachraň

Originální název: Slay and Rescue

Polaris - 2001
ISBN: 80-85911-86-8

Polaris (2001) 80-85911-86-8 226

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je být hrdinou? Navíc v pubertě? O slastech a strastech mladého prince Neodolatelného nám ve svém debutu vypráví v ČR málo známý John Moore. Nutno dodat, že poměrně úspěšně.

Illyrie, ve které se Zabij a zachraň odehrává, je na první pohled úplně normální pohádkové království. Oheň dštící draci unášejí spanilé princezny, zlí černokněžníci vězní neposkvrněné panny a moci chtivé čarodějnice se snaží pomocí magie ovládnout svět. Proti nim všem musí zákonitě stát hrdina, kterým je princ Neodolatelný. Jak sám říká, jeho práce se skládá ze zabíjení a zachraňování. Podniká výjezdy po celé zemi, při kterých osvobozuje slečny z tenat toho či toho zloducha. Celý národ ho zná jako nepřemožitelného, hrdinného, krásného a cudného. Nic není však tak, jak to na první pohled vypadá. (Založil/a: Derdrhiannon)

DoragonAi
  11. 12. 2016, 19:48
Nemohla jsem jinak, než dát 5 hvězdiček.
Patří mezi mé oblíbené knížky u které jsem se zasmála i když jsem ji četla podruhý. Opravdu doporučuji všem, kteří se nezamračí u trošku perverznějšího vtipu. :)