Léto s Káťou

Originální název: The Summer of Katya

Argo - 2007
ISBN: 978-80-7203-906-7

Argo (2007) 978-80-7203-906-7 206

Napínavý a uhrančivý román autora proslulého Šibumi je jímavým příběhem tragické lásky a vášně a zároveň i poutavou detektivkou s přesvědčivou zápletkou. Mladý, provinční doktor z malého baskického městečka Jean-Marc Montjean se v létě roku 1914 náhodně setkává s Káťou Trevillovou, záhadnou dívkou z Paříže. Téměř proti své vůli se do ní osudově a beznadějně zamiluje. Nedbá na rady svého staršího, zkušeného kolegy, ani na varování Kátina cynického bratra, který střeží úděsné rodinné tajemství, a ze svého důvěrně známého světa se nechá vtáhnout do víru temných vášní, ústících v hrůzyplnou tragédii. (Založil/a: skjaninka)

Trevanian Trevanian
*12.06.1931 - †14.12.2005

andilek666
  11. 10. 2012, 1:06
Nebýt zákaznice, které jsem knihu sháněla bych se o ní snad nikdy nedozvěděla... =o) Ze začátku jsem si říkala, co je to za divný příběh... Ale jak těch podivností přibývalo, bylo to čím dál lepší =o) A konec? To už byl mazec... =oDDD