Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI.

Rodinné domy - Rodinný dům s bonusy nad rámec běžných slev - Náš dům XXVI.

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-905229-9-2

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-905229-9-2 164

Katalog nabízí velký výběr typových projektů rodinných domů, mnoho zajímavých informací týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu.

Součástí nabídky v katalogu je i nabídka INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ rodinných domů včetně ukázek individuálních řešení projektů rodinných domů.

Katalog bude prezentovat program BONUSDŮM, který jsme pro zákazníky připravili společně s firmou RAAB KARCHER a významnými dodavateli stavebních materiálů, výrobků a služeb.

Balíček výhod poskytne stavitelům rodinných domů firma Raab Karcher – významný prodejce stavebnin s 50 pobočkami po celé republice.

Stavebníci s projektem rodinného domu zakoupeného u Atelieru NÁŠ DŮM s.r.o. získají nad rámec běžných slev:
- finanční prémii až 40 000 Kč v hotovosti při odběru materiálu pro výstavbu rodinného domu
- individuální cenovou nabídku na výstavbu rodinného domu + dopravu materiálu zdarma
- věrnostní kartu RK BONUS (získávání bonus bodů do věrnostního programu) + 5% sleva na veškeré nákupy ve stavebninách Raab Karcher
- garanci realizační firmy (doporučení realizační stavby v regionu výstavby)

V katalogu NÁŠ DŮM XXVI naleznou zájemci o výstavbu rodinných domů naší nabídku 650 originálních řešení projektů rodinných domů, které jsou navrženy a projektovány ve 3 energetických třídách – C - vyhovující, B - úsporná, A – velmi úsporná.

Všechny projekty umožňují volbu ze 4 konstrukčních materiálů pro výstavbu: pálená cihla, pórobeton, vápenopískové zdivo, dřevostavba.

V katalogu bude kromě projektů domů prezentována nabídka celkem 45 domů s garantovanou cenou realizace již od 770.000,- Kč + DPH.