Noční můry s Čápem Marabu

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Maťa - 2003
ISBN: 80-7287-064-5

Maťa (2003) 80-7287-064-5 327

Fotbalový fanoušek a výtržník Ray Strang se zamyslí nad svými lumpárnami a svým životem, v němž se snažil rozdat co nejvíc ran, a upadne do komatu... (Založil/a: Dorian)

Tanmut
  13. 2. 2016, 12:39
Pokaždé, když jsem ostatním líčil příběh téhle knihy, chytali se za ústa nebo, ti otrlejší, rázně vydechujíce říkali "Ty vole, hustý". Navzdory počátečnímu nadšení ji nikdo nepřečetl.
I když ji teď prezentuji jinak, nikdo to nechce číst; mí známí vědí, že čtu i knihy, u kterých je třeba se duševně angažovat. Kdo by se s tím dneska sral, viďte.
Ke všem úžasným vlastnostem, schopnostem a jiným věcem, jimiž ostrované oplývají, musí být jedním dechem přidávána i jejich fantastická míra (sebe)reflexe; Marabu je toho až groteskně obrazným epitomem.
Tila
  19. 9. 2011, 21:04
Teď to nepřepískl, nyní byl opravdu velký a ne rozvláčný. Tentokrát jsem se opravdu bála, že klesnu až příliš hluboko do nočních můr s čápem Marabu. Kam se hrabe Trainspotting?