Na velikosti nezáleží

Originální název: Big Boned

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-580-6

BB art (2009) 978-80-7381-580-6 239

Zdá se, že se na Heather Wellsovou, zástupkyni vedoucího koleje při New York College, bývalou popovou hvězdičku a příležitostného detektiva v sukních v jedné osobě, konečně usmálo štěstí. Její otec, který donedávna seděl ve vězení a teď s ní bydlí pod jednou střechou, se konečně rozhodl přestěhovat někam jinam. Heather je sice pořád ještě tajně (a beznadějně) zamilovaná do Coopera Cartwrighta, svého přitažlivého domácího, nicméně její "náhradní" vztah s energickým profesorem matematiky a zarytým veganem Tadem se vyvíjí více než uspokojivě. Nejbáječnější ze všeho ovšem je, že se na "Koleji smrti" už nějaký čas neodehrála žádná další vražda.
Jenže když něco vypadá až moc dokonale, zpravidla se vyskytne nějaký problém. A tak se v Heatheřině rajónu objeví další mrtvola - a ta mrtvola navíc patří jejímu značně nepopulárnímu šéfovi. Na seznam podezřelých si Heather poznamená - tedy kromě poněkud militantního přítele své bláznivé asistentky Sarah - také až nemravně hezkého mladého duchovního, kterého zaměstnává univerzita a kterého jedna ze studentek obviní, že si příliš dovoluje na některé členky studentského pěveckého sboru.
Zároveň Heather láká zpátky do svých osidel zábavní průmysl a s ním spojená sláva - měla by se z ní stát hvězda nového pořadu pro děti. A jako by toho nebylo málo, Ted se jí právě chystá položit zásadní otázku - Heather si však vůbec není jistá, jak by měla odpovědět. (Založil/a: Madao)

stepuli
  18. 2. 2014, 19:21
Pro mě ideální kombinace, červená knihovna a detektivní zápletka. Heather jsem si zamilovala hned v prvním dílu, aspoň že se konečně dočkala a Cooperovi došlo co k ní cítí, jsem zvědavá na pokračování jejich vztahu v dalším díle i na další řešení zločinů samozřejmě.
we.ri
  23. 2. 2013, 16:47
Jestli to byl poslední díl, tak mě konec kapánek zklamal. Ale i tak opět naprosto perfektní čtení plné humoru, zajímavého rozuzlení děje a naprosto božích myšlenkových pochodů hlavní hrdinky.
Jestli to nebyl poslední díl, tak už se moc těším na další Heather :)