Pavoučí měsíc

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Fantom Print - 2007
ISBN: 80-86354-81-4

Fantom Print (2007) 80-86354-81-4 352

Na svět se opět šíří temnota. Posedlý šlechtic Aldric Jitan se pokouší v ruinách staré hrobky probudit strašlivé zlo, spící zde už od pádu Tristramu. Znovu se setkáváme s nekromantem Zaylem, který se pokouší proniknout do Jitanových plánů a zabránit tomu, aby prastaré zlo opět kráčelo po tomto světě.
Na obloze vychází Pavoučí měsíc. Svět je zaplaven zrůdnými pavouky a blíží se příchod jejich pána, pavoučího démona Astroghy.
Podaří se jeho příchod zastavit? Nebo svět upadne do věčné temnoty? (Založil/a: Parm)

HeM
  10. 8. 2012, 23:17
Po sérii je to trochu slabší, ale číst se to dalo a celkem v pohodě, jen už to nebylo až tak napínavé a dobré..
draki
  25. 12. 2011, 19:54
Moc doporučuji. Celou dobu se mi líbilo, že kladná postava je nekromant a přiznám se, že po jejich zdůvodnění, proč jsou zlí, jsem musela dát za pravdu záporákům, kteří mi se svým pojetím rovnováhy nasadili do hlavy pořádného brouka.
kopalis
  1. 3. 2011, 18:35
Další diablovská knížka od Knaaka je velmi pěkná. Zde se znovu objevuje sympaťák Zayl s Humbartem, kteří musí vyřešit záhadu s Pavoučim měsícem. Napínavá a hezky napsaná kniha.Doporučuji těm, kteří zrovna nemají co číst.