Korisť- 2.časť trilógie

Profil knihy je v jiném jazyce

Korisť- 2.časť trilógie

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-8089-944-8

Fragment (2014) 978-80-8089-944-8 304

Ako zostať nažive vo svete, kde sú ľudia považovaní za potravu a všetci túžia len po ich krvi?

Gene a jeho priatelia utekajú pred nocou. Gena však neprenasledujú len krvilační lovci, ale aj spomienky na Ashley June, ktorá sa preňho obetovala a zostala v Ústave pre výskum glupanov. Zároveň sa v ňom prebúdzajú city k ľudskému dievčaťu Sissy.
Na úteku sa dostanú až do ľudskej komunity, žijúcej na tajnom mieste vysoko v horách. Keď si začnú myslieť, že sú konečne v bezpečí, udalosti naberú nečakaný smer. Gene zisťuje, že nový svet, ktorý objavili, je možno ešte horší ako ten, ktorý opustili.

Druhý diel strhujúcej trilógie Andrewa Fukudu.

Andrew Fukuda Andrew Fukuda

Moni_ka
  7. 9. 2016, 7:38
Z tejto série ma zaujal autorov štýl písania, ale to som už spomínala mnohokrát a nechcem sa opakovať. Čo sa týka prvého dielu, teda Lovu...no...nebudem sa k tomu už vyjadrovať. Zato k druhému mám ešte pár slov.
V tejto časti som sa konečne dostala do iného prostredia, dozvedela bližšie informácie o svete, v ktorom žijú súmračníci, ako vznikli a prečo, kde sú ľudia a podobne, ale aj tak niektoré vysvetlenia neboli dostačujúce. Boli také nedotiahnuté a sem-tam aj čudné. No určite sa táto časť zmenila k lepšiemu o 80%, mohlo to byť aj o 100% nebyť tých posledných strán.
I keď úplne posledné slová sú návnadou, aby sme po pokračovaní s očakávaním siahli, ja sa už však nenechám oklamať. Viem, že tam nebudú chýbať súmračníci, ľúbostný trojuholník a zbytočne preliata krv nevinných ľudí.
Poviem to takto: Som rada, že som mohla spoznať autora a určite si jeho meno zapamätám, ale čo sa týka tejto série a poslednej časti...nie ďakujem, už nemám záujem. Súmračníkov mám viac než dosť a posledná kniha série by bola nepríjemný hosť. Preto knihu neprímem, však ja sa bez nej nejak zaobídem...:)