Babičkine múčniky a iné dobroty

Profil knihy je v jiném jazyce

Babičkine múčniky a iné dobroty

Príroda - 2014
ISBN: 978-80-07-02366-6

Príroda (2014) 978-80-07-02366-6 400

Aj vy si často a radi zaspomínate na fantastické, ba priam rozprávkové koláčiky, bábovky, zákusky či iné dobroty, ktoré kedysi dávno robievala vaša babička? Pamätáte si ešte, ako neodolateľne rozvoniavali v jej domácnosti počas pravidelných nedeľných návštev? Oživiť si tieto krásne spomienky môžete teraz prostredníctvom knižky, ktorú práve držíte v rukách. Prinášame vám v nej totiž to najlepšie z overených receptov našich starých mám a dokonca vám ich ešte aj ponúkame presne v takej istej podobe, v akej nám ich odovzdali naše vlastné babky, mamy, tety či rodinné známe. Pri čítaní našich receptov na múčniky a iné dobroty sa vám preto pokojne môže stať, že budete mať pocit, akoby vaša vlastná babička stála hneď vedľa vás a celým pečením vás krok za krokom viedla.
V tejto knižke nájdete nielen recepty na koláče od výmyslu sveta, ale aj na rôzne sladké jedlá a slané múčniky. Stovky receptov, množstvo užitočných rád a tipov, ktoré sa vám pri pečení určite zídu. Jednoducho povedané, Babičkine múčniky a iné dobroty ulahodia aj tým najnáročnejším maškrtníkom. Na záver preto len dodáme...
Dobrú chuť!