Chalupářkou z donucení

Chalupářkou z donucení

Brána - 2014
ISBN: 978-80-7243-713-9

Brána (2014) 978-80-7243-713-9 184

V knize, kterou právě držíte v ruce, popisuje oblíbená autorka s pro ni typickou notnou dávkou humoru příhody, slasti a strasti rozvedené ženy se třemi dětmi v době, kdy se sama pustila do budování rekreačního objektu. Autorka knih Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku, Kdo nehřeší, nežije a dalších jistě potěší i touto knížkou.

Buřinka
  10. 8. 2016, 14:39
Tato kniha Marcely Mlynářové je dosti podobná její "Chalupářce". Ale jinak je to oddychové čtení na období, kdy člověk potřebuje vyčistit hlavu a moc nepřemýšlet.
Alaglesia
  21. 3. 2015, 19:22
No nechápu, jak autorka sehnala vydavatele. Tohle by dokázal napsat i lajk. Celá kniha je jen výčet a popis práce na nově pořízené chalupě během deseti let, občas zmínka o něčem ze soukromí. Knihu jsem přečetla, ale nijak mě neuchvátila. Zkusím sáhnout ještě po nějakém titulu této autorky, zda to nebude lepší.
MarieB
  27. 1. 2016, 20:35
Velké zklamání. Miluji situační humor, ale tady byly situace bez humoru. Kdybych si psala deník, možná by to bylo humornější.