Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Fantasy Lover

60%
3 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Fantasy Lover
Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2002
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2002)

Being trapped in a bedroom with a woman is a grand thing. Being trapped in hundreds of bedrooms over two thousand years isn't. And being cursed into a book as a love-slave for eternity can ruin even a Spartan warrior's day.

As a love-slave, I know everything about women. How to touch them, how to savor them, and most of all, how to pleasure them. But when I was summoned to fulfill Grace Alexander's sexual fantasies, I found the first woman in history who saw me as a man with a tormented past. She alone bothered to take me out of the bedroom and onto the world. She taught me to love again.

But I was not born to love. I was cursed to walk eternity alone. As a general, I had long ago accepted my sentence. Yet now I have found Grace--the one thing my wounded heart cannot survive without. Sure, love can heal all wounds, but can it break a two-thousand-year-old curse? (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Lucy Sisk
60% 60% 60% 60% 60%
  14. 10. 2014, 7:32
Obsahuje spoiler spoiler Další knížka pro relax a pro věc, která se nazývá nepřemýšlení nad složitým dějem. Ale jedno navíc to má, a sice řeckou mytologii. Ano, přesně to pravé pro mě. Řečtí bohové, Olymp, mýty... Ach ano, zapomněla jsem se zmínit, že se jedná o "červenou" literaturu, takže o milostné scény není nouze.

A o čem je kniha? Řecký generál, jehož matkou je Afrodita, takže kromě vojenské funkce je to i polobůh. Byl proklet svým bratrem a uvězněn do knihy jako sexuální otrok, odkud ho mohla vyvolat jakákoliv žena. A jak to s postavou poloboha dopadlo?

Julian Makedonský byl vyvolán dr. Grace Alexandrovou, která byla v šoku, když se před ní objevil - na podobné věci nevěřila. Samozřejmě je oba čekala mnohá úskalí a problémy, protože se ho Grace rozhodla ho osvobodit. A nic není tak snadné, když máte v patách naštvaného boha, a další příbuzné z milencovy strany, kteří nejsou ničím menším než bohy.

A konec? Happy end. Grace osvobodí Juliána, ten se usmíří se svou matkou Afroditou a dostane jako dar bohatství z minulého života generála a také titul z vysoké školy. A jaký předmět bude vyučovat? Dějiny starého Řecka a Říma.