Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Night Pleasures

73%
4 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Night Pleasures

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2002
Počet stránek: 320
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2002) 320

The Dark-Hunters are ancient warriors who have sworn to protect mankind and the fate of the world is in their hands. . .

He is solitude. He is darkness. He is the ruler of the night. Yet Kyrian of Thrace has just woken up handcuffed to his worst nightmare: An accountant. Worse, she's being hunted by one of the most lethal vampires out there. And if Amanda Devereaux goes down, then he does too. But it's not just their lives that are hanging in the balance. Kyrian and Amanda are all that stands between humanity and oblivion. Let's hope they win. (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Lucy Sisk
40% 40% 40% 40% 40%
  14. 10. 2014, 7:45
Obsahuje spoiler spoiler Je to druhý oficiální díl, říkám druhý, protože jako jiné série červené knihovny, má i tato vedlejší odbočky. O co se jedná? Knižní série s názvem Dark Hunters, která začala vycházet i u nás.

Tento příběh začíná u Temného lovce stínů Kyriána Thráckého - bývalý princ - a mladé pilně pracující Amandy, která odmítá svou nadpřirozenou moc. Setkají se za zvláštních okolností, kdy Kyriána chce zabít démon a Amanda měla být tím, kdo to udělá. Ale nic nešlo podle plánu. Amanda by ho nikdy nezabila, protože o jeho světě neslyšela. Udělala by to její sestra, dvojče. Tímto omylem se dají dohromady.

Oba musí překonat předsudky Amandiny rodiny, a Kyriánovu nesmrtelnost s faktem, že nemá duši. Skončí to dobře? Ano. Rodina, psychické problémy, duše i nesmrtelnost se vyřeší.

Takže tu máme další happy end a nové postavy. Zvláštní postavou je tu Acheron a jeho tajemství. Kdy se dozvíme o něm pravdu?