Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Dance with the Devil

93%
5 3
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Dance with the Devil

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2003
Počet stránek: 343
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 3x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 1x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2003) 343

Zarek's Point of View:

Dark-Hunter: A soulless guardian who stands between mankind and those who would see mankind destroyed. Yeah, right. The only part of that Code of Honor I got was eternity and solitude.

Insanity: A condition many say I suffer from after being alone for so long. But I don't suffer from my insanity-I enjoy every minute of it.

Trust: I can't trust anyone...not even myself. The only thing I trust in is my ability to do the wrong thing in any situation and to hurt anyone who gets in my way.

Truth: I endured a lifetime as a Roman slave, and 900 years as an exiled Dark-Hunter. Now I'm tired of enduring. I want the truth about what happened the night I was exiled-I have nothing to lose and everything to gain.

Astrid (Greek, meaning star): An exceptional woman who can see straight to the truth. Brave and strong, she is a point of light in the darkness. She touches me and I tremble. She smiles and my cold heart shatters.

Zarek: They say even the most damned man can be forgiven. I never believed that until the night Astrid opened her door to me and made this feral beast want to be human again. Made me want to love and be loved. But how can an ex-slave whose soul is owned by a Greek goddess ever dream of touching, let alone holding, a fiery star? (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Magyana
100% 100% 100% 100% 100%
  8. 1. 2016, 14:22
Zarekovu knihu považuji za jeden z nejlepších příběhů série. Na první pohled bastard a vzteklá bestie, na ten druhý možná něco víc.
Co je to s námi, ženami, že rády spravujeme rozbité věci?
Lucy Sisk
80% 80% 80% 80% 80%
  14. 10. 2014, 7:27
Rozhodně je to zajímavý pohled na dva lidi, kteří se mají dát dohromady. Zarek nesnáší lidi ve své blízkosti, protože ho zklamali = umučili. Astrid má být jak říká pořekadlo, první část: spravedlnost je slepá, dokud nerozhodne o tom, jestli má Zarek žít nebo ne. Jeho chování odráží jeho minulost, takže se chová tak, jak se oni chovali k němu. Těžké téma, ale jako kniha červené literatury, má dobrý konec.