Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Retribution

70%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Retribution
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2011
Počet stránek: 347
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2011) 347

Harm no human...

A hired gunslinger, William Jessup Brady lived his life with one foot in the grave. He believed that every life had a price. Until the day when he finally found a reason to live. In one single act of brutal betrayal, he lost everything, including his life. Brought back by a Greek goddess to be one of her Dark-Hunters, he gave his immortal soul for vengeance and swore he'd spend eternity protecting the humans he'd once considered prey.

Orphaned as a toddler, Abigail Yager was taken in by a family of vampires and raised on one belief - Dark-Hunters are the evil who prey on both their people and mankind, and they must all be destroyed. While protecting her adoptive race, she has spent her life eliminating the Dark-Hunters and training for the day when she meeting the man who killed her family: Jess Brady.

A gun in the hand is worth two in the holster....

Jess has been charged with finding and terminating the creature who's assassinating Dark-Hunters. The last thing he expects to find is a human face behind the killings, but when that face bears a striking resemblance to the one who murdered him centuries ago, he knows something evil is going on. He also knows he's not the one who killed her parents. But Abigail refuses to believe the truth and is determined to see him dead once and for all.

Brought together by an angry god and chased by ancient enemies out to kill them both, they must find a way to overcome their mutual hatred or watch as one of the darkest of powers rises and kills both the races they've sworn to protect. (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Lucy Sisk
60% 60% 60% 60% 60%
  17. 2. 2015, 10:23
Obsahuje spoiler spoiler http://lola-kiss.blog.cz/1502/20-retribution

Tentokráte se autorka zaměřila na další kulturu, konkrétně na kulturu původních obyvatel Ameriky - indiány. Jestli to bylo dobře, nebo ne, ponechám i já na někom jiném. Ale rozhodně to bylo matoucí a snaha o vysvětlení se nesetkala s celkovým pochopením.

Mužskou postavu zastupuje temný lovec Jess Brady, přezdívaný Soumrak. Jako temný lovec je známý hlavně kvůli svému bojovnému nadšení a schopnostem.

Abigail je člověk, vychovaný Apollity, démony, kteří ji do žil vpravili démonní krev, aby se stala jejich zbraní proti temným lovcům. A to se jim také podařilo, dokud se Abby nesetkala se Soumrakem.

Během jejich sbližování se dozvěděli pravdu, která jim změnila pohled na svět. Abby zabila jednoho ze strážců, kteří chránili svět před apokalypsou. Oba tak musí zabránit jejímu plnému propuknutí, tím, že naplní dávné proroctví spojující jejich dva životy.

A jako všechny dobré vztahy, i tady jsou malinké problémy, se kterými musí oba bojovat...

A ještě dovětek, který potěší: Acheron a Tory spolu založili rodinu, a na konci knihy se jim narodil syn, kterému pomohla na svět ach-bože Artemis.