Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

The Guardian

70%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

The Guardian
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2011
Počet stránek: 345
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2011) 345

Dream-Hunter Lydia has been charged with the most sacred and dangerous of missions: To descend into the Nether Realm and find the missing god of dreams before he betrays the secrets that could kill her and her kind. What she never expects is to be taken prisoner by the Realm’s most vicious guardian…

Seth’s time is running out. If he can’t hand over the entrance to Olympus, his own life and those of his people will be forfeit. No matter the torture, Seth hasn’t been able to break the god in his custody. Then there’s the beautiful Dream-Hunter Lydia: She isn’t just guarding the gates of Olympus—she’s holding back one of the world’s darkest powers. If she fails, an ancient curse will haunt the earth once more and no one will be safe. But evil is always seductive... (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Magyana
80% 80% 80% 80% 80%
  15. 12. 2014, 19:06
Sherrilyn už začínají docházet zápletky týkající se řeckých bohů. Řeší to tak, že začíná do svých knih přidávat i postavy z jiných náboženství. Tentokrát došlo i na egyptská božstva - dost mišmaš, ale čtivý.
Lucy Sisk
60% 60% 60% 60% 60%
  9. 3. 2015, 19:58
Obsahuje spoiler spoiler http://lola-kiss.blog.cz/1502/21-guardian

Jestli něco přesně odpovídá přísloví: "Pojít si peklem.", je to právě tahle kniha, kde přísloví můžeme brát doslova. V jednu chvíli se i mně udělalo špatně, a že něco vydržím. Jestli znáte knihy nebo filmy, kde se mihla ukázka o korejské válce a jejich přístupu k zajatcům, no, podoba se nezapře. Kromě násilí je v knize i humor a odhodlání vydobýt si vlastní místo v ráji.

Seth hlavní postava s tragickým osudem. Jako syn egyptského boha Seta, byl Seth svým otcem odmítnut, a v osmi letech odvlečen svou matkou do pouště a ponechán napospas smrti, a pak ve třinácti letech prodán do otroctví temnému bohu Noirovi, jehož hlavní doménou je utrpení, strach a koníčkem je mučení. Jestli by Seth rád umřel? Ano, ale malý problém je, že je po svém otci nesmrtelný.

Každý zničený člověk potřebuje světlo, které by ho probudilo k životu a ukázalo mu, že stojí za to bojovat a žít. A pro Setha to byla maličká Lydia, která přišla osvobodit svého otce do Noirovy říše. Bohužel to nebylo tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. A stockholmský syndrom? Aj aj.