Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Time Untime

60%
3 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Time Untime
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2012
Počet stránek: 414
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2012) 414

THE MAYANS AREN'T THE ONLY ONES WITH A 2012 PROPHECY...

Long before recorded history, there was a Keetoowah warrior so feared that everyone trembled before his wrath. Only a brutal betrayal by the one closest to him could defeat him. But not even death was the end of a man so strong.

The Time Untime approaches...

Kateri Avani has been plagued her entire life with dreams she doesn't understand. Images of places she's never been and of a
man she's never seen. Her quest for answers has driven her to Las Vegas, where she hopes to finally silence the demons in her mind.

What she never anticipates is coming face-to-face with the warrior who has haunted her her entire life. One who belongs to a world the scientist in her refuses to believe is real.

Ren Waya came back from the dead to keep the prophecy he began from coming true and ending the world. For thousands of years, he has fought the same evil that once possessed him. But now that evil has found the one person he can't fight. The one person who, against his will, holds the most sacred part of him

His heart.

But if he doesn't kill Kateri, the deadliest of evils will reemerge and destroy everyone else on the planet. It was a sacrifice he made once.

Will he be able to make it again? (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Magyana
60% 60% 60% 60% 60%
  15. 12. 2014, 19:15
Tak tohle byl nářez. Řečtí bohové v jednom pytli s mayskými legendami a proroctvími, přidejte Atlantského poloboha (pro Acherona mám slabost), kovboje, démona či vlkodlaka, nějaký ten sex a romantiku, záchranu světa a máte z toho všeho prvotřídní guláš.
Autorka nám spadá do schématu: hrdina je velký svalnatý krasavec pronásledovaný svou tragickou minulostí a nulovým sebevědomím, potká krásnou dívku a brzy je noha v nohávě - položil by za ni život. Ona mu to nedovolí a na finále ho zachrání.........a žili šťastně až do smrti.
Není to nejlepší Sherrina kniha, opravdu není. Ale nedočtenou ji neodložíte.
Lucy Sisk
60% 60% 60% 60% 60%
  3. 5. 2015, 22:03
http://lola-kiss.blog.cz/1504/22-time-untime

Renegade a Kateri, jsou další dvě jména, která Sherrilyn Kenyon spletla dohromady v knize The Time Untime. Děj má tentokráte zaměřuje na indiánskou tématiku, jako tomu bylo u příběhu Sundowna a Abigail v knize The Retribution.

Renegade se stal temným lovcem, kterého se bojí ostatní lovci víc než Zareka, a to je co říct: "Zabiju vás a zatančím si na vašich hrobech." (Zarek, The Dance with the Devil). Ren nemá pouze schopnosti lovce, ale také své vlastní, protože se kdysi kvůli ženě zaprodal démonovi ona ho zradila. A kromě téhle ženy ho zradila i rodina.

Kateri měla vždy zvláštní sny, a o svém dědictví strážkyně nevěděla, dokud se nedostala k Renovi. Temní lovci spolu drží a kdo lépe zvládne situaci než Acheron - atlantský bůh osudu a "zabiják bohů" (doslova), a Ren - polobůh s démonními schopnostmi a temný lovec?

Kateri a Ren to nebudou mít jednoduché, protože ona musí dokázat, že je dost silná, a on musí dokázat všem, že není tím zrádným a bezcitným bastardem. A navíc, můžou vytvořit společný život, když je Renova důvěra v druhé otřesena?