Bouřlivé objetí

Bouřlivé objetí Originální název: Gentle Rogue

Ikar - 2001
ISBN: 80-7202-839-1

Ikar (2001) 80-7202-839-1 285

Georgina Andersonová zažila v Anglii velké zklamání a snaží se teď co nejrychleji vrátit do Ameriky. V přestrojení za plavčíka se vetře na loď okouzlujícího, ale nebezpečného kapitána Jamese Maloryho. Tento bývalý pirát přísahal, že se nikdy neožení, ale společnost krásné dívky na palubě začne jeho přesvědčením otřásat. Georginini bratři ale neponechají nic náhodě a donutí ho, aby se s Georginou oženil. Nedorozumění pokračují ještě dlouho po svatbě, než si oba uvědomí, že se opravdu milují. (Založil/a: trevize)

Bloodym
  7. 12. 2013, 0:35
Kniha není špatná, nejsem si jistá jestli je lepší rodina Andersonů, nebo Maloryů. To jsou klany. To spíše s dalšími díly jsem měla problém. Tam jsem se často ztrácela, kdo je kdo, jak jsou příbuzní, hrůza, tady to tak naštěstí nebylo.
hedinka
  28. 5. 2012, 20:36
Knihu považuji v daném žánru téměř za klasiku. Líbí se mi, že je napsaná s jemným smyslem pro humor. Nebere se tolik vážně a nepůsobí těžkopádně.