NutriRestart

NutriRestart

Podtitul: aneb zpátky do flow

Originální název: NutriRestart
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-260-6250-9

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-260-6250-9 110

Revoluční kniha s novým náhledem na hubnutí, očistu těla, odkyselení a vyrovnání hormonálního i psychického systému lidského organismu. Autorka, která je světově uznávaným odborníkem, má doktorát z chemie a je majitelkou vzdělávacího zařízení pro nutriční odborníky. V knize autorka pro širokou veřejnost srozumitelným způsobem popisuje unikátní metodu pro ozdravení lidského těla, jeho zbavení se jedů a škodlivin a tím nastolení rovnováhy, tělesné u duševní. V knize je popsán unikátní 4-týdenní program, včetně receptů, péče o tělo, psychiku a pohybových aktivit.

Flow je v knize míněno jako stav organismu, kdy vše funguje tak jak má, tak jak to příroda chtěla – je to stav, kdy si náš fyzicky i psychicky zdravý organismus přirozeně vybírá pro tělo dobré potraviny, nápoje a suroviny, nemá problémy s jejich trávením a zpracováním, netrpí žádnými alergiemi a nesnášenlivostmi, neukládá si tuk na horší časy; je to stav dobré fyzické kondice, kdy jsme propojeni se svým vlastním tělem, nic nás nebolí a dobře zvládáme každodenní fyzické i psychické úkony. „Flow je zkrátka spokojenost těla i duše“
Přidanou hodnotou knihy je existence webových stránek www.nutrirestart.cz, kde čtenáři naleznou bonusové kapitoly, další výborné recepty, dotazníky a návody pro hubnutí, očistu těla a jednotlivých orgánů a praktické tipy pro zdravý životní styl. Kniha je navíc slevovým kuponem v hodnotě 299 Kč pro kurzy výživy, koučování a zdravého životního stylu u autorčiny vzdělávací společnosti NutriAcademy, s.r.o

Nakladatelství: NutriAcademy (Založil/a: Rutsuka)