Bohovia Olympu: Proroctvo

Profil knihy je v jiném jazyce

Bohovia Olympu: Proroctvo
Originální název: Heroes Of Olympus: The Lost Hero
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fragment - 2013

Fragment (2013)

Do Tábora polokrvných prichádzajú noví hrdinovia Jason, Piper a Leo, ktorí majú, podobne ako Percy Jackson, čiastočne božský pôvod. Kým sa však stačia poriadne porozhliadnuť, čaká ich nebezpečná výprava vedená záhadným proroctvom. Podarí sa im pri tom vypátrať aj Percyho Jacksona, strateného hrdinu?
Nie je až také nepríjemné prebudiť sa v autobuse cestou na školskú exkurziu medzi svojím dievčaťom a najlepším kamarátom. Poriadny malér ale je, keď spolužiakov nepoznávaš, nevieš ani, kto v skutočnosti si a netušíš, ako si sa tam vôbec ocitol! A to všetko je len začiatok, pretože na výlete v Grand Canyone sa začnú diať naozaj strašidelné veci… (Založil/a: mati)

mati
  14. 8. 2014, 11:56
Som fanúšik Percyho Jackson, takže som si musela prečítať aj túto knihu. Trošku mi tu vadil preklad jednotlivych slov, ktoré sa líšili od názvov v PJ, napr. Ubikácie - zruby, ale to je zanedbateľné, časom sa na to dá zvyknúť. Knižku odporúčam, ja som ju doslova zhltla.