Warcraft – Studna věčnosti

Fantom Print - 2009
ISBN: 80-86354-54-7

Fantom Print (2009) 80-86354-54-7 350
Fantom Print (2005)

Trilogie Válka prastarých - kniha první.

Studna věčnosti je jezero překypující božskou mocí. Kdo z ní bude nakonec čerpat moc?
Dračího čaroděje Krasa, spolu s jeho lidským kolegou Rhoninem, pohltí časový vír a ocitnou se v dávné minulosti. V době Nočních elfů, před příchodem Plamenné legie, který se blíží. Krasus je sužován tím, že jeho ohromná moc i vzpomínky na události, které už zažil, zmizely. Rhonin je rozpolcen strachem o rodinu, která v tomto čase není a mocí, kterou zde může získat. Časovým vírem s nimi shodou okolností cestoval i skřetí veterán Broxigar, který netouží po ničem jiném, než po hrdinné smrti.
Jejich úkol je přesvědčit všechny, že Plamenná legie nejsou Bohové tvořící nový svět, ale Armageddon. (Založil/a: Parm)

Esther Darnett
  30. 11. 2013, 9:44
Navzdory mé neznalosti WoWka jsem si knihu velice užila a zorientovat se vpostavách zas tak těžké není. Doporučuji všem fantasy čtenářům.
Neuroxerus
  5. 1. 2011, 20:42
První díl druhé trilogie...každopádně velmi zajímavé čtivo a nanudil sem se u toho....mám z té knihy dobrý pocit a těším se až dočtu celou trilogii:-)