Médium Michaela

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-87426-35-7

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-87426-35-7 192

Odešel vám z tohoto světa někdo, koho jste milovali nade vše? Přestaňte se trápit tím, že je navždy pryč z vašeho života, utřete si slzy a otevřete knihu Médium Michaela.
Hned po přečtení prvních řádků zjistíte, že je všechno jinak. Tato kniha vás vyvede ze zármutku.
Autorka napsala tuto knihu pro všechny, kteří se zajímají o život po smrti. Podělí se s vámi o to, co se díky své dceři Michaele, která je mluvícím médiem, dozvěděla.
Kniha udělá radost lidem, kteří chtějí vědět, jak se jejich milovaným, kteří již zemřeli, žije nahoře, zda je navštěvují a ochraňují.
Nakladatel: Knihkupectví CZ (Založil/a: Jamesová)

Libuše Steckerová Libuše Steckerová
*20.04.1959

Petra111
  10. 9. 2014, 21:58
Naprosto úžasná kniha,začala jsem číst v půl druhé a nejde mi se od ní odtrhnout.Při prvních stránkách mně mrazilo a přišel i pláč.Jsem více než v půlce a přišel i úsměv.Moc pěkně a citlivě napsáno,při čtení se cítím stejně smířeně a klidně jako při návštěvě u Líby.Knížka je přesně taková, jakou jsem očekávala.Moc se Vám holky povedla a díky za ní i za to,že jste takové,jaké jste.........
Zlatuše
  9. 9. 2014, 19:14
Knihu Médium Michaela jsem přehltala za jednu noc.Autorka i Médium Míša jsou ženy na svém místě.
Po přečtení knihy jsem pochopila ,že je peklo na zemi a nebojím se smrti.A tiše závidím s bolestí v srdci mému synovi,který mi tragicky odešel z tohoto světa a má se krásně a všechny nás miluje.Přečtením knížky jsem se jen utvrdila.Je jako učebnice mezi dvěma světy.Moc děkuji za tuto knížku paní Libušce a Michalce.Těším se na další pokračování.
Eva A.
  8. 9. 2014, 10:28
Knihu Médium Michaela jsem od jejího prvního otevření četla, četla na "jediný zátah" až do poslední stránky. Stále ji nosím s sebou v kabelce, a i když přečtená, neustále v ní nacházím nové a nové, co mi pomáhá pochopit nepochopitelné v mém životě, spojuje souvislosti.....dává smysl.Díky této,i vzhledově velmi působivé knize, která velmi citlivě a lidsky vysvětluje spojení obou světů, je pro mne život bez mé milované dcerky zvládnutelnější. Z celého srdce děkuji paní Líbě a Michalce a už se nemohu dočkat dalšího pokračování :-).
Lenka R
  8. 9. 2014, 7:53
Děkuji tímto dvěma skvělým dámám za vydání knihy Medium Michaela(paní Líba-autorka,slečna Míchaela-Medium),kterou jsem dostala od své sestry v době,kdy nám zemřela maminka.Mé myšlenky byly rozpolcené,nesoustředěné,smutné,ale přesto jsem vzala do rukou knihu a k mému údivu jsem četla a četla a dokud jsem ji nepřečetla,nic kolem sebe jsem nevnímala.Z knihy jsem pochopila,že je tolik věcí a skutečností,které neznáme a neumíme si je vysvětlit,že je nutností si otevřít nové vědomí a s úctou a respektem vzhlížet a brát věci tak,jak jsou-s láskou a pokorou.Uvědomit si,že smrtí milovaného člověka nic nekončí.Těším se na pokračování,děkuji Líbo a Míšo.
PavlaB
  5. 9. 2014, 19:53
Knihu vřele doporučuji,je velicá čtivá.U mě to působilo jak magnet vůbec jsem nedokázala od ní odtrhnout oči a doslova mě strhla.V den kdy jsem ji zakoupila jsem ji také celou jedním dechem přečetla.Otevřela mi další dvířka a poodhalila další krásné skutečnosti a já za to děkuji :-)