Maybe Someday

Profil knihy je v jiném jazyce

Maybe Someday
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

At twenty-two years old, Sydney is enjoying a great life: She’s in college, working a steady job, in love with her wonderful boyfriend, Hunter, and rooming with her best friend, Tori. But everything changes when she discovers that Hunter is cheating on her—and she’s forced to decide what her next move should be.

Soon, Sydney finds herself captivated by her mysterious and attractive neighbor, Ridge. She can't take her eyes off him or stop listening to the passionate way he plays his guitar every evening out on his balcony. And there’s something about Sydney that Ridge can’t ignore, either. They soon find themselves needing each other in more ways than one.

A passionate tale of friendship, betrayal, and romance, Maybe Someday will immerse readers in Sydney’s tumultuous world from the very first page. (Založil/a: Zuzicekk)

Colleen Hoover Colleen Hoover
*11.12.1979

Lucianna
  12. 11. 2014, 14:46
Původně jsem knihu 'maybe someday' četla v angličtině. Když jsem zjistila, že je i český překlad.. Dvakrát jsem neváhala a koupila si ji. Teď se mi doma pyšní, jak anglická tak česká verze. Zamilovala jsem si od autorky styl psaní! Naprosto mě uchvátily všechny knihy od této autorky. Příběh se mi líbil. Prostě jen plynul, šokoval i nešokoval. Dává to smysl? Zamilovala jsem si hlavní postavy, příběh samotný i lidí okolo:-) řekla bych že je to pro nenáročné čtenáře. Určitě bych to doporučila jako oddechovku na pár hodin :-)
----Tina----
  14. 9. 2016, 21:18
Kniha se krásně četla. Samotný příběh je působivý Hlavní postavy oplývají příjemným a poutavým charakterem. Autorka dobře pracuje s emocemi a životní realitou. Když se čtenář do příběhu opravdu vžije, tak jej myslím čeká jak humorný tak i emotivní zážitek.
Bella_07
  25. 9. 2014, 19:52
Wow! Tahle knížka byla první, kterou jsem od této autorky četla. A rozhodně nelituji! Hlavní postavy jsem si zamilovala hned na začátku. A zvlášť komunikaci mezi Sydney a Ridgem.. jejich upřímnost v tom, co cítí byla dechberoucí!! A jejich snaha to vše potlačit místy vtipná :) Opravdu jsem se bála, jak jejich příběh nakonec skončí... A jako další velké plus je za mě soundtrack ke knize, který nazpíval a nahrál Griffin Peterson... Písničky odráží to, co si hlavní hrdinové nemohou dovolit říct ale pouze cítit!! Maybe Someday je nezapomenutelný a určitě se k němu budu znovu vracet!! Určitě doporučuji přečíst!
Nikca
  11. 5. 2015, 19:50
Prosím nevíte kde by se dala sehnat kniha-maybe someday- od dané autorky, strašně ráda bych si jí přečetla, protože je to poslední kniha kterou jsem od Colleen nečetla, a ráda bych. Její knihu jsou fantastické je to moje nejoblíbenější autorka mám jí strašně ráda a byla bych velmi ráda kdybyste mi dali vědět kde se může koupit ale ráda bych jí měla v češtině. děkuju moc.. :D