Simonův kocour a nástrahy světa

Simonův kocour a nástrahy světa

Paseka - 2014
ISBN: 978-80-7432-491-8

Paseka (2014) 978-80-7432-491-8 96

Po třech úspěšných vydáních příhod mazaného a požitkářského Simonova kocoura vychází nyní barevná kniha, která ve srovnání s předchozími černobílými kresbami neztrácí nic ze svého kouzla, ba naopak.
Britský výtvarník Simon Tofield nás opět přivádí do domu a na zahradu domku, kde se odehrávají komická kocouří dobrodružství. Simonův kocour tentokrát svádí lítý boj s nejrůznějšími nástrahami, s veverkami, ježky, mravenci, strakapoudem a v neposlední řadě se svým milujícím a oddaným majitelem. (Založil/a: janeicka)

Zelda knihkupec
  7. 1. 2016, 22:27
Čtvrtý díl Simonova kocoura byl pro mě mírným zklamáním. Kniha dostala sice pevnou vazbu, což kvituji, ale taktéž barevné provedení. To mi bohužel nesedlo a celou dobu prohlížení obrázků poměrně dost rozptylovalo. Další věcí bylo citelné ,,zhubnutí'' samotné tloušťky knihy, kocoura bylo zoufale málo. Nicméně se stále jedná o toho pořádně vyvedeného kocoura na jakého jsme si zvykli.