Najděte své ideální zdraví!

Najděte své ideální zdraví!

Podtitul: Jak spokojeně, šťastně a zdravě žít do 90 let či ještě déle

Computer Press - 2014
ISBN: 978-80-264-0486-6

Computer Press (2014) 978-80-264-0486-6 216

„Po přečtení této knihy jsem si uvědomil, že mám konečně dost síly na to, abych převzal kontrolu nad svým zdravím a žil ten druh zábavného a naplňujícího života, jaký jsem si vždycky představoval, když jsem byl mladší. Dr. Andersen mi nekázal, neobviňoval mě, ani mi neříkal, co mám dělat. Místo toho napsal knihu tak, jako by promlouval přímo ke mně, bez odsuzování, jako pomocník, partner a odborný poradce, takže mi poskytl dost sebedůvěry k tomu, abych si uvědomil, že nejsem sám ve své snaze o dosažení správných zdravých návyků.“ - Seymour Schachter, ilustrátor. Jak tedy podle této knihy dosáhnete ideálního zdraví? Autor využívá nejnovější poznatky na poli zdravé výživy, takže vás upozorní na nebezpečí, které číhá v cukru, doporučí desítky nízkokalorických, ale sytých mikrosvačinek, naučí vás „bezbolestně“ snižovat své denní dávky potravin. Přináší také tipy na rozvíjení a udržování každodenních zdravých návyků, s čímž souvisí i postupy, jak se zbavit škodlivých zlozvyků. Zjistíte, jak přidat do života spoustu přirozeného pohybu. Naleznete konkrétní cvičení, které buduje svaly, čímž zpevníte tělo a usnadníte si hubnutí, zrychlíte metabolismus a zvýšíte své spalování. Uvědomíte si nutnost pozitivního myšlení, udržování dobrých vztahů s lidmi, nezbytnost dobrého zaměstnání, které vás naplňuje. Zlepšíte kvalitu svého spánku, vytvoříte si uklidňující a bezpečný domov… A dále v knize naleznete mnoho dalších, ne vždy samozřejmých, rad. Dr. Wayne Scott Andersen, jeden z předních světových odborníků na výživu a zvládání životního stylu, jehož nenasytná touha po tom, doopravdy pomoci lidem vytvořit si ve svých životech zdraví, ho uvedla do pozice jakéhosi revolučního vůdce v oblasti zdraví. Na rozdíl od odborníků zaměřených na choroby a jejich prevenci je přístup dr. Andersena inovativní v tom, že propaguje reálné, každodenní způsoby, jak pomoci lidem prolomit logistické a psychické bariéry, které jim zabraňují v optimalizaci jejich zdraví. (Založil/a: Lucecita)