Samotářka z Mill River

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Euromedia Group - 2014
ISBN: 978-80-249-2455-7

Euromedia Group (2014) 978-80-249-2455-7 312

Mill River ve Vermontu je jedním z řady zapadlých městeček, ve kterých se zdánlivě nic neděje. Místní lidé žijí poklidným životem. Mezi nimi i vdova Mary McAllisterová, kterou však skoro nikdo nikdy neviděl. Zná ji snad jen místní blázen a zdravotní sestra. Její krásná vila, tyčící se na vršku nad městem, je polozapomenutým místem – o její obyvatelce místní mnoho neví a už po ní po těch dlouhých letech ani nepátrají. Teprve když se do města přistěhuje policista Kyle Hansen s dcerou Rowen, odhaluje se příběh tajemné ženy… (Založil/a: Ally Friday)

Juditha
  30. 1. 2016, 19:05
Dojemný příběh života nešťastné ženy, která se kvůli okolnostem, které ji v mládí potkaly straní lidí, ale přesto nezatrpkne a pomáhá lidem v městečku řešit jejich problémy. Dojalo mně to tak, že jsem to obrečela. Je to moc hezky napsaná kniha, která se krásně čte, i když je tak smutná.