Sochař smrti

Sochař smrti

BB art - 2014
ISBN: 978-80-7507-001-2

BB art (2014) 978-80-7507-001-2 342

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď?
Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje. (Založil/a: Rosie5)

maurarita
  25. 7. 2015, 10:47
Výtečný triller ,který rozhodně nezklame. Kniha má dobrý příběh a popis brutálních vražd u kterých se rozhodně nebudete nudit. Je to děsivé ,krvavé ale skvělé
bladeone
  28. 1. 2015, 12:56
Další super kniha od tohoto autora. Jinak co mi trochu vadí, že detektiv Hunter je takový neohrožený všeználek, ale může být a trošku jsem nechápal "mechanika" po konečném rozuzlení, ale neva...jinak kniha je v některých pasážích také trošku drsnější, ale to mě se líbí, takže jen tak dál...!
Denisa Kotěrová
  24. 10. 2016, 12:29
Trošku mi to připomínalo můj oblíbený seriál Dexter. Skvělá kniha, která se dobře čte. Má napínavý děj a mnoho zvratů. Přiznám se, že mě konec trochu zklamal, ale rozhodně jsem to nečekala! Proto dávám 4*.
Zuzan.
  29. 6. 2016, 20:07
Brutalita Carterových knih je to, co mě lákalo od první stránky, nicméně motiv vraha a samotné jeho počiny v této knize byly už trochu přitažené za vlasy.