XYZ - 2014
ISBN: 978-80-7388-952-4

XYZ (2014) 978-80-7388-952-4

Sexy, inteligentní a skandální! Se(x)znam líčí pouť pohledné třicátnice neprozkoumanými místy její ložnice – a je to docela jízda. Značně nemravné, ale skvělé čtení z něhož budete jednu minutu lapat po dechu a vzápětí se hlasitě smát. Co se stane když si pohledná třicátnice napíše SEZNAM deseti věcí, které chce stihnout v oblasti sexu? (Založil/a: Lucecita)

Joanna Bolouri Joanna Bolouri

Melindaaaa
  27. 8. 2016, 14:57
Vtipná oddychovka, pro kterou žádné téma není příliš a jejíž hrdinka necouvne absolutně před ničím, co se sexuálních eskapád týče
MiriamBlahova
  10. 6. 2016, 13:23
Obsahuje spoiler spoiler Hmmm... co na knihu říct?! Zbytečně moc stránek vcelku o ničem záživném. Sex, sex, sex a mezitím spoustu alkoholu... už jenom chyběly drogy a rock n roll. Úplně se mi protivila sprostá mluva, které je v knize víc než dost! Přehnané! Už v polovině jsem si myslela, že je hlavní hrdinka těhotná a cca od 20 stránky počítáte s láskou mezi hlavní hrdinkou a Oliverem. Duchaplnost a zajímavost příběhu opravdu pokulhává... možná úplně chybí! V (pod)průměrnosti dílo podpořila pouze vtipná stránka, jinak by to byl nejspíš propadák. Nejvíc mě bavila (a hlavně rozesmála) kapitola s perverzními výrazy. Ještě že tam tahle kapitola byla (zachraňuje celou knihu...)!!!
Janicza
  25. 6. 2016, 17:08
Knihu jsem dostala o Vánocích, chtěla si ji ve volnu přečíst, ale po pár stránkách jsem ji zavřela s tím, že jsem si měla přát asi něco jiného... Nicméně po půl roce jsem ji znovu otevřela a přečetla během 3 dní. Došla jsem k závěru, že na tuto knihu musím mít "náladu". Obsahově mě příběh poněkud děsil, Pheobe mi sice přišla zábavná (občas) ale na svůj věk příliš free, nezodpovědná, sprostá víc než je u ženy hezké, ale právě tím, jak byla nedokonalá mi byla i trochu sympatická. Jinak bych ji nejraději nakopala. Na druhou stranu, postava Olivera nebyla v knize nijak podrobně charakterizována, takže bylo snadné idealizovat si ho, což u mužských hrdinů dělám moc ráda.
Celkově je to za 3,5 hvězdy. Je to místy dost zábavná kniha, oddechové čtení, které vyhledám až zase nebudu chtít nic těžkého.