Cesta u řeky

Cesta u řeky

Baronet - 2014
ISBN: 978-80-7384-859-0

Baronet (2014) 978-80-7384-859-0 320

Od doby, kdy byla Lucy Sheridanová v Summer River, uběhlo už třináct let. Když tu byla naposledy na návštěvě u tety Sary, jeden starší chlapec, do něhož byla zamilovaná, ji z ničeho nic odvedl z večírku – nic trapnějšího ji potkat nemohlo. Mason Fletcher – jen o pár let starší, ale mnohem dospělejší – byl čirou náhodou ochranitelský typ, který se domníval, že jí musí přispěchat na pomoc. Když se Lucy nyní vrací do Summer River po tetině smrtelné automobilové nehodě, zjišťuje, že za vším bylo víc, než si tehdy uvědomovala. Mason ji té noci zachránil, aby se nestala obětí šíleného psychopata, Tristana Brinkera, chladnokrevného bohatého mladíka, který však krátce poté záhadně zmizel a jehož tělo nebylo nikdy nalezeno.

Za těch třináct let se toho hodně změnilo. Lucy nyní pracuje pro soukromou vyšetřovací agenturu jako genealožka, zatímco Mason nechal práci u policie a vede s bratrem úspěšnou bezpečnostní firmu – ačkoli stále ví, jak zacházet se šroubovákem, když vypomáhá ve strýcově místním železářství. Dokonce i městečko Summer River se proměnilo z ospalé farmářské osady v luxusní vinařské centrum na kalifornském venkově. Mason je však v srdci stále ochráncem a současně i velice pohledným mužem. A když s Lucy dojdou v Sařině domě k šokujícímu objevu a někteří z Tristanových starých přátel se začnou chovat podezřele, Masonovy instinkty bijí na poplach. Jednou už Lucy zachránil a udělá to znovu. Ovšem tentokrát trvá Lucy na tom, že při své vlastní záchraně přiloží ruku k dílu... (Založil/a: Lucecita)

Evelýny
  4. 8. 2015, 22:43
Mě kniha neohromila. Je tam záhada, napětí i láska, ale pro mě je to všechno spojeno tak nějak horkou jehlou. Možná za to může kostrbatý překlad. Ke konci děj dostal spád, ale pro mě spíše nuda.
Stana-O
  8. 11. 2014, 19:33
Vážně super knížka. :3 Většinou takovéto knihy nečtu ale tahle kniha je naprosto luxusní. ;) Fakt doporučuji. :)