Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak

Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak Originální název: Metoda RUŠ aneb Já to mám jinak
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Lidé stále hledají zázračnou pilulku na různé problémy. Nemusíte už hledat. Skutečnost je daleko prostší. Problémy si tvoříme sami, ano, my sami osobně, i když to většinou netušíme. V této knize se dozvíte, jak to na tomto světě chodí, podle jakých zákonitostí vytváříme všechno to příjemné i nepříjemné v našem životě, v našem osobním vesmíru. A pak si probereme, jak to nepříjemné už vytvořené odstranit a následně pak prožívat už jen to příjemné. A to všechno logicky, průhledně, přímočaře, věcně, s jasnými a neokecatelnými výsledky. Tato kniha neříká, jak se máte chovat. Tato kniha věcně vysvětluje, jak v sobě najít konkrétní negace a jak je navždy odstranit.

Kniha má několik částí. Všeobecné povídání o tom, jak fungujeme, odkud se berou nepříjemné pocity, jak vznikají negativní programy, a jak je poznáme. Následuje praktická část, kde najdete postup zpracování vztahu a problému. Přehledně i podrobně, krok za krokem. Najdete tu kapitolu častých otázek a Karlovy odpovědi na ně. Jako bonus popis techniky Splnění přání, a také názor lékaře, psychologa, psychiatra. Celá kniha je prolnuta příběhy klientů a příklady z praxe, na kterých lépe pochopíte, co se vám snaží autor předat. A pokud znáte Karla osobně, tušíte, že nemohou chybět ani vtipy, které k němu neodmyslitelně patří.
Ilustroval Jan Haring. (Založil/a: borntolive)