Dokonalý život

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Grada - 2014
ISBN: 978-80-247-5279-2

Grada (2014) 978-80-247-5279-2 240

Richard Drakin, lehce znuděný mladý muž, si začíná uvědomovat, že mu v životě něco schází. Náhodou si přečte zprávu o nepříliš slavném odchodu významného generálního ředitele. Napadne ho oslovit jej a získat od něj návod, jak být v dnešním světě skutečně úspěšný. K jeho překvapení John Rock na setkání kývne. Dojde k úmluvě, ve které se John zavazuje provést Richarda místy a příběhy, které navždy ovlivní jeho život. Richard si zpočátku neuvědomuje, že se jedná o osudové setkání dvou lidí: mistra a žáka, kteří na sebe dlouho čekali.

Nechte se strhnout ostrými dialogy a dějem, který vás zavede do různých koutů světa, k výjimečným lidem a jejich osudům, které mohou změnit váš život. Bláznivá, zdánlivě nepřipravená cesta okolo světa, divoké situace, tajemství, mystifikace a postupné poznávání jednoho druhým vás udrží v nepřetržitém napětí. Neobyčejný příběh má od samého začátku rychlý spád a než se stačíte nadechnout, zamrzí vás, že jste na konci.

Kniha ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti a nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry, dosahování skutečného úspěchu a štěstí. (Založil/a: Kattchka)

Cattaclysm
  8. 4. 2016, 23:18
Autor není spisovatel a ani by se neměl pokoušet jím být. V knize jsou zajímavé myšlenky o osobním rozvoji a fungování společnosti, ale celé zabalené do naprosto otravného a špatně napsaného obalu "románu". Přednáška pana Vosoby bez těch přikrášlujících příběhů se mi líbila mnohem více.
"Lídrem se člověk stává, když dokáže převzít zodpovědnost za problémy společnosti."
"Úspěšný člověk je pouze ten, který vytvoří něco nového z vlastního rozhodnutí, popudu."
Jan Šubrt
  4. 1. 2016, 21:22
Na knihu jsem se velmi tesil, ale docela me zklamala. Pár zajímavých myšlenek, ale jinak nic. Přišlo mi zajímavé, jak autor "šije" do korporátních firem.
Michall
  15. 12. 2014, 23:29
Odpad. Nulová myšlenka, naprosto neohrabané vyjadřování. Kdo tohle mohl schválit, že se to vydá nechápu...