Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Grilbar Galaxie

84%
4 9
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Grilbar Galaxie Originální název: Grillbar Galaktyka

Nejnovější vydání:
Triton - 2014
ISBN: 978-80-7387-761-3
Počet stránek: 376
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 11x v přečtených
v knihovně 2x v knihovně
k přečtení 10x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Triton (2014) 978-80-7387-761-3 376

Toto není kniha o vaření ani kniha o kuchyni. Je to fantastické dobrodružství, bláznivá cesta napříč vesmírem, šok, vtip, inteligence i detektivní zápletka. Rozhodně si přečtěte, co nejlepší šéfkuchař mezi spisovateli a nejschopnější vypravěč mezi šéfy dělal, když byl pryč!

Saanti Wrtt, časopis „Galaxie“
Hermoso Madrid Iven, legendární šéfkuchař, autor efektních a populárních kulinárních programů, jediný člověk ve vesmíru, který každý večer navštěvuje obyvatele celé Galaxie, celebrita, vzdělanec a oslnivý spisovatel, konečně před námi odhaluje Velké tajemství. Kde byl, co dělal, čemu unikal, a proč nečekaně zmizel na tak dlouhou dobu. Ano, opravdu máte v panožkách jeho deník. A ať vás hvězdy chrání, jestli z hlouposti, strachu nebo nesmělosti nesáhnete po tomto zatraceně kosmickém bestselleru! Zaroo, „Hlas Siria“

Hmm, na Pozemšťana docela trrr.

S´mmm-ak, literárně-kulinární kritik sedmnáctého stupně. (Založil/a: janeicka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Ciba
100% 100% 100% 100% 100%
  18. 11. 2014, 8:36
Novinka od Kossakowské mě mile, opravdu velmi mile překvapila. Grillbar Galaxie je vybrané krmivo pro všechny nadšence do sci-fi. Nebál bych se říci, že Maja v této knize trošku pomanželovatěla, čímž jí skládám velkou poklonu. Příběh Hermosa je spádovité kuchařské dobrodružství se skvělými dialogy a nespočtem zábavných momentů. Výtečné je též prostředí, přinášející celou řadu originálních ras a míst, společně tvořících guláš neuvěřitelných příhod. Nemám k tomu sebemenších výtek. Je to lahůdka po všech stránkách, která zanechá příjemnou chuť na jazyku ještě dlouho po přečtení.
Balu
80% 80% 80% 80% 80%
  28. 11. 2016, 20:03
Je to na můj vkus příliš šílené sousto na to, abych mu dal pět hvězd, ale docela mě bavilo, takže ani není na tři. Taková ujetě zábavná jednohubka, která sice aspoň zpočátku může lehce odrazovat množstvím vesmírných ras a kulinářských výrobků (jejichž popisy stejně po čase začnete víceméně ignorovat), ale zvlášť pro odkazy na jiné série (Vetřelci, Star Wars) se vyplatí si přečíst.