Slepičí polévka pro duši - Znamení z nebe

Slepičí polévka pro duši - Znamení z nebe

Podtitul: 101 příběhů o zvláštních vzkazech z onoho světa, o podivuhodných znameních a lásce, která je věčná

Práh - 2014
ISBN: 978-80-7252-526-3

Práh (2014) 978-80-7252-526-3 336
Práh (2014) 978-80-7252-524-9 336

V životě každého z nás přicházejí chvíle, kdy se musíme navždy rozloučit s někým blízkým. Tváří v tvář nutnosti říct poslední sbohem však nakonec přece jen doufáme, že nejde o skutečný konec. A že smrt není definitivní odchod z tohoto světa. A že ještě dostaneme příležitost znovu se setkat. A nemusíme k tomu ani být věřící v náboženském smyslu.

Vždyť stopy jsou všude kolem nás. Všimli jste si motýla na hřbitově? Pohlazení jarním vánkem? Narážíte na různá znamení, která jako by vám vaši blízcí posílali odněkud seshora?

Lidé, kteří přispěli do této knížky, vyprávějí ve 101 příbězích o svých zkušenostech se smrtí blízké osoby a zvláštních zážitcích, snech či setkáních s anděly, které jim dodaly novou sílu, víru a naději. (Založil/a: chrispe)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944