Výměna

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nová Forma s.r.o. - 2014
ISBN: 978-80-7453-494-2

Nová Forma s.r.o. (2014) 978-80-7453-494-2 202

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, zkusit si na vlastní kůži život někoho jiného? Nina a Dita jsou jednovaječná dvojčata, která se rozkmotřila po smrti jejich matky poté, co zemřela na rakovinu. Od té doby si každá žila svůj vlastní život, aniž by se starala o život té druhé. Nekomunikovaly, nepsaly si a nescházely se ani o vánocích. Jednoho dne je svede dohromady náhoda a ony zjistí, jak odlišné životy vedly. A tak Ninu napadne myšlenka, co kdyby si zkusily výměnu rolí, jako to dělávaly ve škole a brzy svůj záměr uskuteční. Jenže nikdo nepočítal s tím, že se jim to trochu zašmodrchá v momentě, kdy do hry vstoupí láska. (Založil/a: Kůstka)

Evelýny
  7. 2. 2015, 22:47
Tak pro tenhle příběh marně hledám přirovnání. Na začátku rozkmotření dvojčat, poté jejich náhodné setkání a výměna se vším všudy včetně milence. Nelíbil se mi ani styl - uspěchaný, neohrabaný, začátečnický - někdy jsem měla pocit, že kniha byla napsána - fakt sorry - v nějaké léčebně . Psychologická zápletka byla zajímavá tak za ni aspoň jedna hvězda.