Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění

Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění Originální název: Chirurgická a intervenční léčba cévních onemocnění
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Grada - 2007
ISBN: 978-80-247-0607-8

Grada (2007) 978-80-247-0607-8 436

Publikace s touto tematikou se objevuje na našem knižním trhu po více než 16 letech. Autoři - naši přední odborníci - pojali a zpracovali téma zcela komplexně. Ve své knize postihli rozvoj oboru v posledních letech, jak v porozumění celé problematice, tak v diagnostice a léčbě. Krásná barevná publikace obsahuje část obecnou, tak speciální. Je bohatě vybavena obrazovou dokumentací (na 400 vyobrazení), perfektní profesionální schémata operací a operačních postupů byla vytvořena jedním z autorů - docentem Šebestou. Tato základní učebnice oboru by měla oslovit co nejširší okruh čtenářů - od studujících medicíny se zájmem o tento obor až po lékaře připravující se na atestaci z cévní chirurgie či intervenční radiologie a ostatní specialisty. (Založil/a: Kůstka)