Jak dobře žít s nemocným srdcem

Jak dobře žít s nemocným srdcem Originální název: Jak dobře žít s nemocným srdcem
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Grada - 2007
ISBN: 978-80-247-1822-4

Grada (2007) 978-80-247-1822-4 254

Kniha je určena především ambulantním lékařům různých odborností, kteří mají větší či menší zkušenosti s kardiovaskulárními onemocněními a kteří nemocné s těmito chorobami ošetřují. Kniha je psána přehlednou a jednoduchou formou, tak aby v ní čtenář nalezl snadno odborné rady pro sebe a odpovědi na otázky, které často kladou nemocní s kardiálním onemocněním. Obsahuje stručné vysvětlení nemoci a možnosti léčby. Dále zde najdete doporučení fyzické aktivity, dietních návyků případně dalších opatření, a to jak během "příhody" (akutní infarkt myokardu, hypertenzní krize, synkopa), tak v prvních dnech po ní i dlouhodobě. Součástí je i doporučení k lázeňské léčbě, včetně přesných indikací, úhrad a typu lázní. Celobarevná kniha s četnými vyobrazeními jasně vyniká mezi dosavadními publikacemi s podobnou tematikou, dostupnými na našem knižním trhu. (Založil/a: Kůstka)