Jednoho dne, možná…

Jednoho dne, možná…

XYZ - 2014
ISBN: 978-80-7388-959-3

XYZ (2014) 978-80-7388-959-3 336

Lauren Grahamová se proslavila rolí v seriálu Gilmorova děvčata, ale ještě předtím napsala vtipný a svěží autobiografický román o své touze stát se herečkou. Píše se únor roku 1995 a Franny, která už v New Yorku bude skoro tři roky, stále pracuje jako servírka. Jejím jediným hereckým úspěchem je jen reklama na nevkusné vánoční svetry a občas nějaký ten casting. Její nejlepší kamarádka Jane a spolubydlící Dan se jí samozřejmě snaží všemožně podporovat. Franny je ale jasné, že fanklub čítající dva fanoušky, není zrovna velké terno. Zároveň moc dobře ví, že důležité je nevzdávat se. Protože jednoho dne se jí to možná podaří… Jednoho dne, možná je příběh o naději, velkých snech, hledání sama sebe, překročení vlastních hranic, očekáváních, která od života máme. A také o tom nejdůležitějším – o lásce, bez které by to v životě nemělo smysl. (Založil/a: chrispe)

Lauren Graham Lauren Graham
*26.03.1967

Michelle8
  6. 2. 2015, 17:10
Příjemná oddechovka. Rozhodně lepší průměr. Tři hvězdičky mi přijdou málo, ale čtyři zase moc. Jako ostatní i mě nalákalo jméno autorky a rozhodně nejsem zklamaná. Vřele doporučuju třeba na dovolenou.
Trisha
  4. 10. 2014, 22:32
Knihu jsem si koupila jako fanynka Lauren Graham, avšak nevěděla jsem, co od ní můžu čekat. Musím říct, že mě velmi mile překvapila, kapitoly rychle odsípají, děj mě stále více vtahoval do sebe. Bavily mě narážky na seriály 90. let i známé herce, komické situace i vnitřní monology Franny. Knihu jsem přečetla jedním dechem a doufám, že Lauren ještě alespoň jeden román napíše - jednoho dne, možná...