Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Léčení a prevence všech druhů rakoviny

80%
4 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Léčení a prevence všech druhů rakoviny

Nejnovější vydání:
Nezjištěno / Jiné - 2008
ISBN: 978-80-254-2694-4
Počet stránek: 570
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 1x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nezjištěno / Jiné (2008) 978-80-254-2694-4 570

Hulda Regehr Clarková pořádá stále přednášky a semináře po celém světě a pomocí jejích postupů již tisíce lidí získalo zpět to, co je nejcennější – zdraví. Dr.Hulda Regehr Clarková přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách, které vydala po sobě ve velmi krátké době. Tyto informace se tak dostaly k široké věřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clarkové potvrdili a stále potvrzují. Za toto prolomení nevědomosti u široké veřejnosti patří paní Clarkové velký dík. (Založil/a: vladislaus)

(více)  

Štítky

#zdraví 
více  
Hulda Regehr Clark Hulda Regehr Clark
*18.10.1928 - †03.09.2009

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Richie
80% 80% 80% 80% 80%
  30. 3. 2016, 14:22
Frekvenční terapie je relativně nová, i když již celosvětově používaná metoda, která dokáže likvidovat mikrobiální a parazitální zátěže organismu a výrazně stimulovat funkce imunitního systému.
Dr. Clarková převzala metodu frekvenční terapie po jejím vynálezci Dr. Raymondu Rifeovi (z 20-30. let minulého století) a značně ji rozvinula a vylepšila. V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů vysokofrekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí.
V této knize se věnuje léčení v současnosti asi nejhorší nemoci - rakovině. Text je místy trochu nepřehledný, některé informace se stále opakují, v knize je mnoho zkratek či odborných výrazů. Přesto si lze udělat velmi dobrý obrázek o metodě Dr. Clarkové.

Popisované postupy léčení a prezentované výsledky jsou natolik významné, že se tomu ani nechce věřit. Pokud by skutečně fungovalo vše, co Dr. Clarková v knize popisuje, znamenalo by to skutečnou revoluci v léčení nemocí (jak zní název jiné její knihy). Znamenalo by to, že velká část lékařů by přišla o práci (možná i to je důvod, proč lékařská lobby výzkum Dr. Clarkové neuznává a zatracuje).
Mnohé z popisovaných postupů (detoxikace, dezinfekce prostředí, stravovací návyky apod.) je dlouhodobě ověřeno. Léčení frekvenční terapií je ovšem ještě relativně mladé. Počkám si, až bude více zkušeností s touto metodou. Nicméně po prostudování knihy a internetových zdrojů jsem nakloněn v tuto metodu věřit a doufat, že dříve nebo později prorazí u široké veřejnosti.