Prokletí

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2210-9

Fragment (2014) 978-80-253-2210-9 280

Larissa je siréna. Už stovky let jí moře přikazuje zabíjet muže. A ona tak činí. Touží však z tohoto bludného kruhu uniknout. Je rozhodnuta udělat pro to cokoliv. Svojí krásou ovládne černomága Liama, a ten se do ní bezhlavě zamiluje. Nabídne jí dohodu: pokud se stane jeho ženou, pomůže jí zpřetrhat pouta, která ji spojují s nemilosrdným mořem. Larissa souhlasí.Cestu jí však zkříží Liamův bratr. Je to první muž, který jí neleží u nohou a odolává jejímu uhrančivému půvabu. Derrenova odtažitost začne Larissu přitahovat a ona není schopná se svým citům bránit. Dokáže si vybrat toho pravého? Bude ochotná obětovat lásce třeba i svoji nesmrtelnost? (Založil/a: Rosie5)

gabusenka_g
  23. 11. 2015, 14:58
Ten konec mě zase dostal!
Popravdě, tato kniha mi na poličce leží prakticky od vydání (cca duben 2014), ale já se k ní dostala až teď. Určitě by bylo fajn, kdyby autorka víc rozepsala jednotlivé scény, například tu s Thomasem v lese a Derrenovou přeměnou. Jinak se mi opravdu líbila a určitě sáhnu po dalším díle. :)