Sharpův regiment

Oldag - 2014
ISBN: 978-80-7411-082-5

Oldag (2014) 978-80-7411-082-5 336

Anotace
Nová dramatická dobrodružství skvělého vojáka a důstojníka Sharpa v napoleonských válkách.

Richard Sharpe a invaze do Francie, červen až listopad 1813.

Jihoessexský regiment se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Neohrožují ho však Francouzi, ale byrokraté ve Whitehallu. Pokud nepřijdou z Anglie posily, bude jihoessexský regiment zrušen. Sharpe je rozhodnutý, že něco takového nesmí připustit, a spolu s Harperem se vrací do Anglie, kde odhaluje hnízdo vysoce postavených intrikánů, kteří jsou schopni jediným slovem zničit celou jeho kariéru. Za této situace je nucen jít do nejriskantnějšího boje svého života, v němž mu nemusí stačit ani vliv prince regenta. (Založil/a: Rosie5)

Daniel IV
  3. 9. 2015, 21:41
Perfektní! Příběh, postavy, prostředí. Z Sharpovek mě vždy zaujmou ty, které se neodehrávají přímo v bitevním poli, ale někde pro Richarda Sharpa nepřirozeném prostředí. I Když Londýn je asi výjimkou. Jeden z nejlepších dílů.