Tady a teď

Tady a teď

Egmont - 2014
ISBN: 978-80-252-3220-0

Egmont (2014) 978-80-252-3220-0 216

Sedmnáctiletá Prenna se přistěhovala do New Yorku, když jí bylo dvanáct. Nepochází však z jiné země, ale z jiné doby – z budoucnosti, v níž nemoc přenášená komáry zmutuje ve smrtící pandemii, která zabije stamiliony lidí a obrátí celý svět v ruiny.
Všichni, kdo unikli z budoucnosti do současnosti, musejí dodržovat přísná pravidla: nikdy nesmějí prozradit, odkud pocházejí, nikdy nesmějí zasáhnout do dějin a nikdy se nesmějí sblížit s nikým mimo svou komunitu. Prenna poslušně dodržuje, co jí bylo nařízeno, a věří, že tím může předejít nemoci, která má jednoho dne začít pustošit Zemi.
Ale všechno se změní, když se Prenna zamiluje do Ethana Jarvese.
Román Tady a teď od Ann Brasharesové, autorky úspěšné a nezapomenutelné teenagerské série Sesterstvo putovních kalhot, je napínavý, děsivý, dojímavý i očistný zároveň. Je to kniha, kterou si musíte letos přečíst. (Založil/a: TeJoUsHeK)

kačamura
  12. 10. 2015, 14:49
Parádní počtenířko.Doporučuji všem co máj rádi postApo záležitosti. A jak je psáno na přebalu : Je to kniha, kterou si musíte letos přečíst.