Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí

Steve Jobs - můj život, má láska, mé prokletí Originální název: The Bite in the Apple
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

BizBooks - 2014
ISBN: 978-80-265-0264-7

BizBooks (2014) 978-80-265-0264-7 312

Intimní pohled na život Steva Jobse z pera matky jeho prvního dítěte, dcery Lisy, nabízí vzácnou možnost nahlédnout do Jobsových méně známých let. Steve Jobs byl pozoruhodný muž, který chtěl prostřednictvím technologie sjednotit svět. A Chrisann Brennanová to ví lépe než kdokoli jiný. Poznala Steva na střední škole. Už tehdy věděl, že to v životě dotáhne daleko, že má na víc než ostatní a že má úspěch na dosah ruky. Kniha Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí vypráví velmi lidský příběh Jobsova vzestupu na vrchol z autorčiny jedinečné perspektivy jako jeho první přítelkyně, kamarádky, partnerky v rodičovství a stejně jako mnoho jiných objektu jeho krutosti. Brennanová s nadšením vypráví o idealistickém mladém muži, jehož poháněla touha změnit svět, o mladém otci, jenž popřel své vlastní dítě, a o člověku, který podcenil sílu lásky. Memoáry Chrisann Brennanové odkrývají lidskou stránku velkého mýtu Jobs. Je to kniha, která vám bez příkras, ale i bez zatrpklosti vylíčí skutečného Steva Jobse. Zaplňte prázdnou mezeru v životopise Steva Jobse. (Založil/a: Jamesová)