Kouzlo voodoo

Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Albatros - 2014
ISBN: 978-80-00-03656-4

Albatros (2014) 978-80-00-03656-4 120

Anna a Jan musí odjet z domova kvůli epidemii neštovic, a tak se vydávají na cestu za tetičkou, která žije na osamělém sídle vysoko v horách. Však se jejímu domu ne neprávem říká Orlí hnízdo. Anna se těší, jak si bude vyšívat a zdokonalovat ve francouzštině, zato Jan se nemůže dočkat, až uvidí všechny trofeje po strýčkovi, který cestoval po celém světě. Ani jednoho však nenapadne, že je tam čeká dobrodružství, z kterého jim budou vstávat vlasy hrůzou na hlavě. Podaří se jim vyváznout se zdravou kůží? A pomůže jim starodávné a nebezpečné kouzlo voodoo z ostrova Haiti? (Založil/a: Jamesová)

Martina Drijverová Martina Drijverová
*10.07.1951

luxana371542
  19. 7. 2016, 8:49
Před tím, než jsem sáhla po této knize pro děti, jsem měla dojem, že knihy paní spisovatelky jsou vyhlášenou a jistou zárukou kvality. Troufám si napsat, že tato historka se příliš nepovedla. Některé pasáže jsou pro mě zcela nepřijatelné. Rozhodně bych knížku svému dítěti ke čtení nenabídla.