Sebrané spisy V

Originální název: 저자서집 5
Poprvé vydáno celosvětově: 1972

Vydavatelství cizojazyčné literatury - 1975

Vydavatelství cizojazyčné literatury (1975) 494

Pátý díl sebraných spisů obsahuje texty a projevy z let 1968–1970: K dvacátému výročí korejské lidové armády, Nechť se mládež v zájmu konečného vítězství naší revoluce stane předvojem na všech frontách hospodářské i branné výstavby, Ještě více prohlubme a rozviňme hnutí brigád Čchollima, velkou hybnou sílu socialistické výstavby, Zintenzívnit řízení stranického života členů strany a správně provádět kádrovou politiku naší strany, Za správné provádění politiky naší strany ve vztahu k inteligenci, KLDR – prapor svobody a nezávislosti našeho lidu, mohutná zbraň budování socialismu a komunismu, Urychlit budování socialistické vesnice a dobře vybudovat okresy, Zintenzívněme výchovu technických kádrů v souladu s novými požadavky socialistické výstavby, Velké dílo protiimperialistické revoluce národů Asie, Afriky a Latinské Ameriky, Vyřešit napětí v dopravě, K několika otázkám hospodaření s pracovními silami, O některých teoretických otázkách socialistické ekonomiky, Pokrokoví novináři pěti kontinentů musí vysoko pozvednout ostří revolučního pera a přísně odsoudit americký imperialismus, K několika zkušenostem z demokratické a socialistické revoluce v naší zemi, Rozvojem místního průmyslu dosáhneme dalšího přelomu ve výrobě spotřebního zboží, O dalším rozvíjení drůbežářství, Zpráva o činnosti ústředního výboru přednesená na V. sjezdu Korejské strany práce. (Založil/a: Jan.S.Harold)

Kim Ir-sen Kim Ir-sen
*15.04.1912 - †08.07.1994