Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Son of No One

70%
4 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Profil knihy je v jiném jazyce
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Son of No One
Poprvé vydáno celosvětově: 2014

Nejnovější vydání:
St. Martin's Press - 2014
Počet stránek: 432
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
St. Martin's Press (2014) 432

It’s not easy being life’s own personal joke, but Josette Landry has made an unstable peace with the beast. Life will continue to throw every bad thing it has at her, and she will continue to not put her head in an oven. But that’s okay. That which doesn’t kill her will just require a few hours of mental insanity. Completely down on her luck, Josette takes a job with a local paranormal group trying to get their own cable show as a photographer and camerawoman. Yeah, they’re even crazier than she is. The only paranormal thing she believes in is the miracle that keeps her rusted out hoopty running. But when her group accidentally releases something truly evil into the world, they are forced to call in reinforcement.

From the moment Josette meets Cadegan, she knows something about him isn’t quite right. And it’s not just because she can’t even begin to pronounce his last name: Maboddimun. Mysterious and armed with lethal sarcasm, he seems a lot older than his apparent age…

Centuries ago, Cadegan sold his soul for vengeance against the betrayer who cursed him. Forced against his will to do good, he hates everything in life. All he wants is a way out. But for the damned there is only eternal suffering. And yet there is something about Josette that intrigues him as much as it irritates and frustrates him. Something he can’t seem to fight, and the last time he felt this way about a woman, it cost him his soul.

He knows he has to stay away from her, but the evil her friends unleashed is hellbent on consuming her soul. Something he cannot allow. If one more innocent is taken, he will be sent back to an unimaginable prison that makes his current hell look like paradise. But how can he keep her safe when his being with her is the greatest threat of all? (Založil/a: Magyana)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Magyana
80% 80% 80% 80% 80%
  8. 1. 2016, 8:45
Nemůžu si pomoct, knížky od Sherrilyn Kenyon mám prostě ráda. Vlastně s každou další knihou víc, protože jednotlivé příběhy se splétají, a přestože je každá kniha o jiné dvojici, mají společný jmenovatel a vývoj, který jde stále kupředu a míří někam, kam se těšíte.

Cadegan a Josette jsou neskutečný pár a jejich konverzace mají vtip a grády.
Acheron a Styxx jsou moje úplně nejoblíbenější postavy. Mohli by mít trochu víc prostoru, ale chápu, že tenhle příběh není jejich...
Lucy Sisk
60% 60% 60% 60% 60%
  6. 5. 2015, 16:36
Obsahuje spoiler spoiler http://lola-kiss.blog.cz/1503/24-son-of-no-one

Ach jo. Asi něco bude na tom, když se říká, že ženy mají slabost a tendence zachraňovat muže nebo je ochraňovat v nemoci a tak dále. Jo, asi to máme naprogramované v mozku.

Tak nějak jsem si připadala při čtení této knihy, Son of No One od Sherrilyn Kenyon. Je to již 24 kniha, kterou jsem od ní přečetla. A lituju? Ne.

Josette je ohromující a její povaha a slovní zásoba směle konkuruje dr. Houseovi. Není se tedy čemu divit, že jejím protějškem je válečník Cadegan, který jí rozumí tak každé třetí slovo, protože je více než tisíc let zavřený v démonní dimenzi.

Cadegan v sobě má krev démona ze strany otce a krev bohyně po matce. Co se stane, když se rozčílí? Jejda.

Josette přirostl Cadegan k srdci, takže je jasné, že ho v tom pekle nenechá. Ano, je doslova v pekle, žádná metafora. Problém je, že Cadeganova důvěra byla zrazena rodinou a věřit ženě, kterou zná asi tak dva dny není nejsnazší.

Btw, určitě stojí za pozornost Ash a Styxx, kteří se tu spolu objeví. Rozhodně je něco legračního na tom, jak se na ně dívají přátelé, protože ti dva jsou stejní, ale zároveň každý jiný. No, dvojčata.