Schindeleho minerály

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Nezjištěno / Jiné - 2002
ISBN: 80-238-8052-7

Nezjištěno / Jiné (2002) 80-238-8052-7

V září roku 1986 byly „Schindeleho minerály“ jedním z vystavovaných exponátů na veletrhu ve Vídni – „Wiener Messe“. Při příležitosti slavnostního zakončení tohoto veletrhu, které se konalo ve velkém sále areálu výstaviště, byly udělovány ceny nejlepším exponátům. Za Svaz rakouského spolku vynálezců se ujal tohoto vyhodnocení sám prezident a při této příležitosti prohlásil: „Nejvyšším oceněním jsou odměněny Schindeleho minerály, které získávají velkou zlatou medaili.“ Dále dodal: „Dosud se v tak krátké době žádnému vynálezci a vědci nepodařilo dosáhnout toho, aby jeho produkt znali a kupovali lidé po celém světě. (Založil/a: vladislaus)

vladislaus
  5. 2. 2015, 18:29
O těchto minerálech jsem ještě neslyšel, takže nevím jestli se jedná o scifi, nebo literatuu faktu. Nicméně některé autorovy myšlenky do scifi patří. Pokud jsou tyto minerály všelék, nechápu proč nejsou dostupné v každé samoobsluze. Taky jsem přemýšlel, kolik těch minerálů autor na svém pozemku, kde je těží má, a co potom až dojdou?
Dne 20.4.2015. dodávám: Minerály jsem vyzkoušel, i celá moje rodina a na nikoho to nemělo příznivý zdravotní efekt.