Manažerské příběhy

Nezjištěno / Jiné - 2007
ISBN: 978-80-904133-4-4

Nezjištěno / Jiné (2007) 978-80-904133-4-4 192 MotivPress
Nezjištěno / Jiné 192 MotivPress

Do rukou se nám dostává knížka, která je svým obsahem ojedinělá. Její obsah je konfrontací, v pozitivním slova smyslu, s našimi vlastními příběhy. Ukazuje nám nový pohled na zdroje našeho dalšího rozvoje.
Nová kniha manažerských příběhů je velkou inspirací těm, kteří se snaží stále hledat nové cesty a postupy. Podněcuje a ukazuje zcela neokázalou cestou, jak se nechat inspirovat tím, co tu již dávno bylo a ukazuje nám na zcela obyčejných příbězích, které se zdají tak vzdálené těm našim manažerským, jak neuvěřitelně blízko k sobě mají. Poukazuje na úskalí náročné manažerské práce a dává možnost porovnávat se.
Nová kniha Manažerské příběhy od autora Františka Hroníka není určená jen odborníkům, ale osloví každého díky řadě příběhů nebo citátů, z kterých jsou odvozeny ponaučení. Nechť se stane nejen prostředkem profesionálního zlepšení, ale hlavně osobního růstu.
zdroj: www.knihcentrum.cz (Založil/a: Ariko)